Müşteri memnuniyeti kazanılabilecek en güzel ödüldür.

Teknoloji ve sanayi ihtiyacını günden güne takip eden ELMAS TİCARET 1997 yılında vinç imalatına başlamış olup sektördeki eksikliği kalitesi, hizmet yeterliliği ve güçlü teknik ekibiyle büyük ölçüde kapatmıştır.

Türkiye iç piyasasında binlerce ürünümüz halen hizmet vermekte ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün kendisini yenilemektedir. Küçük el aletleri alım satımıyla başlanan ticaret hayatı geleceğe güvenilirliğini ve kararlılığını koruyarak emin adımlarla devam etmektedir.

Elmas Makine Vinç San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak 1976’da çıktığımız yolumuza
“Müşteri memnuniyeti kazanılabilecek en güzel ödüldür.” felsefemizden asla ödün vermeden devam ediyoruz.

El aletlerinden, kendi imalatımız halatlı fonksiyonel ürünlere kadar yüzlerce çeşit ürün ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Birinci sınıf kaliteli hammaddeden imal ettiğimiz ürünlerimizi yurdumuzun değişik bölgelerindeki bayi ve servislerimizden temin etmeniz mümkün olduğu gibi doğrudan firmamızdan da tedarik edebilirsiniz.

elmas-vinc-hakkimizda.jpg

Bilgi ve merak ettiklerinizi sorabilir, bizden ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

BELGELERİMİZ

VİNÇ BELGELENDİRME

Halatlı Monaray Elektrikli Vinç ürünümüz için TCS Belgelendirme tarafından CMK-201311-05 numaralı 28.11.2013 tarihli ve TR-MD-1359 Sertidfika Numaralı test belgemizaşağıdadır.

GARANTİ KAPSAMI

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından verilen belge ile ürünlerimiz bakanlığın öngördüğü sürece garanti kapsamındadır.

MARKA TESCİL

Markamız elektrikli monoray vinç, delik makinası, yatak şilteleri, yaylı şilteler, yastıklar, tıbbi amaçlı olmayan havalı yataklar, su yatakları, aynalar kategorilerinde tescillidir.

GARANTİ KAPSAMI

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından verilen belge ile ürünlerimiz bakanlığın öngördüğü sürece garanti kapsamındadır.